BAŞKANIMIZ “MUHTARLARIMIZLA DAYANIŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ”

BAŞKANIMIZ “MUHTARLARIMIZLA DAYANIŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ”

Kırıkkale Belediye Başkanımız Ahmet Önal, muhtarlarımız ile bir araya geldi. Başkanımız Önal “Kırıkkale’mizi hak ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olacağız” dedi.

Talep ve İsteklerini Dile Getirdiler

31 Mart Yerel Seçimleri sonucu Kırıkkalelilerin iradesi ile Kırıkkale Belediye Başkanlığına seçilen Başkanımız Ahmet Önal’ı, 28 Mahalle Muhtarı ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. Büyük bir bölümü yenilenen muhtarlar mahalleleri ile ilgili talep ve isteklerini başkanımıza iletti. Meclis toplantı salonunda samimi ortamda geçen sohbette muhtarlar en çok “park talep ve mevcutların yenilenmesi, üst yapı” ya yönelik istek ve şikayetlerini dile getirdiler.

Kırıkkale’yi Hak Ettiği Noktaya Taşıyacağız

Başkanımız Önal’da “Kırıkkale’mizin muhtarıyla el ele vererek, omuz omuza sorunları çözmek ve şehrimizi geleceğe taşımak için çalışacağız. Onlar bizlerin mahallelerimizde ki sesleri, belediyemiz ile aramızda ki köprü olduğunu ve önemli bir vazifeyi yerine getirdiklerine inanıyorum. Kırıkkale’yi hak ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olmayı sürdüreceğiz. Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını bize ileten, aramızda köprü vazifesi gören, bizimle çözüm ortaklığı yapmaya çalışan muhtarlarımızla istişarelerimizi sürdürecek, düzenli aralıklarla bir araya gelerek neler yapıp yapamadığımız konuşacağız” ifadesini kullandı.Tarih: 30.04.2024 - Bu Haber 316 kişi tarafından okundu.