BAŞKANIMIZ ÖNAL'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Saygıdeğer Kırıkkaleli Hemşerilerim,

Huzurun, hoşgörü ve kardeşliğin, paylaşmanın, zirve yaptığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.

 Kardeşliğin, barışın birlikteliğin simgesi olan bayramlar aynı zamanda insanların neşeyle birlikte vakit geçirdiği önemli zamanlardandır. İhtiyaç sahiplerini hatırlamak, birbirimize sarılmak, kucaklaşmaktır bayramlar. Dini vecibelerimizi yerine getirdiğimiz Kurban Bayramı da berekettir. Toplumsal birlik ve beraberliğin yaşandığı en özel, en önemli değerimizdir.

Kırıkkale Belediyesi olarak biz de sorunsuz bir bayram yaşanması için önlemlerimizi aldık. Bayram tatilini siz değerli hemşerilerimizin huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmesi için tüm birimlerimizle görevimizin başında, sizlerin hizmetinde olacağız. Bize ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı sürdüreceğiz.

Sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının tazelendiği bayram vesilesiyle büyüklerimizin ellerinden, yarınlarımızın umudu gençlerimizin gözlerinden öpüyor; birlik ve beraberlik şuurunun hoşgörüyle pekiştiği nice bayramlarda birlikte olmak umuduyla tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı'nı kutluyorum.Tarih: 14.06.2024 - Bu Haber 147 kişi tarafından okundu.