BAŞKANIMIZ SAYGILI’DAN BAYRAM MÜJDESİ : “3 GÜN SÜRE İLE ULAŞIM ÜCRETSİZ”

Başkanımız Saygılı’dan Bayram Müjdesi : “3 Gün Süre İle Ulaşım Ücretsiz”

Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı, Ramazan Bayramı boyunca belediye otobüslerinin kent içi toplu taşımanın ücretsiz olacağını açıkladı.

Şehir İçi Ulaşımı

On bir ayın sultanı Ramazan ayı boyunca güzel örnekler sergileyen Kırıkkale Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Kırıkkalelilerin Ramazan Bayramı boyunca şehir içinde rahat bir şekilde bayramlaşma ziyaretleri yapabilmeleri için toplu ulaşımın ücretsiz olacağını duyurdu. Başkanımız Saygılı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Kırıkkale Belediyesi tarafından vatandaşların şehir içi ulaşımlarını rahat, güvenli ve konforlu bir şekilde sağlamaları için otobüs seferlerinin aksatmadan sürdürüleceğini vurguladı.

Ücretsiz Faydalanacaklar

Başkanımız Saygılı, “Bayram süresince hemşehrilerimiz sadece belediye otobüslerimizden ücretsiz faydalanabilecekler. Bu vesile ile tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı bir kere daha kutluyorum” diye konuştu. Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı, ücretsiz ulaşım uygulamasının Ramazan Bayramının ilk günü olan 21 Nisan Cuma günü başlayıp, bayramın son günü olan 23 Nisan Pazar günü saat 23.00’da sona ereceğini belirtti..Tarih: 18.04.2023 - Bu Haber 618 kişi tarafından okundu.